O víkendu od 13. do 15. května pořádá dětský Klub Pathfinder po dvouleté pauze Robinzonádu. Konat se bude v rekreačním centru Lanwood v Lanškrouně. Ze Sokolova se jí zúčastní dvacet lidí, osmnáct dětí (Rosťa, Pavel H., Ondra K, Natálka U., Milan D., Laura, Kristýna, David, Jakub T., Filip S., Eliška H., Danny, Anička, Daniel, Jakub D., Tomáš G., Pavel S., Martin) a dva dospělí (Hana, Tomáš Kábrtovi). S sebou je potřeba spacák, lahev na pití, oblečení na ven a jídlo na páteční cestu. Na místě bude až v sobotu snídaně.

Odjíždět se bude v pátek vlakem ze Sokolova ve 12.54 hodin, sraz na nádraží je tedy o čtvrt hodiny dříve (ve 12.40 hodin). Přestupovat budeme v Praze, kam dorazíme v půl páté na hlavní nádraží. Tam se k nám přidá Danny. Dannymu jede z Babic autobus v 15.07 hodin do Depa Hostivař v Praze, kde bude v 15.46 hodin, kde se setká Tomášem Kábrtem, který s ním přijede na hlavní nádraží. Vlak z Prahy jede v 17.02 do České Třebové a z České Třebové v 19.04 do Lanškrouna. Příjezd je v 19.22 hodin.

Nazpět pojedeme v neděli 15. května z Lanškrouna ve 14.30 hodin. Opět budeme přestupovat v České Třebové, kde jede vlak v 15 hodin do Prahy. V Praze budeme v 16.52 hodin a pojedeme žlutým autobusem do Sokolova v 18.30 hodin z Prahy. Příjezd do Sokolova je ve 21.05 hodin. Danny pojede do Babic v 17.42 hodin z Depa Hostivař v Praze. V Babicích bude v 18.18 hodin. Pavel S. pojede do Sokolova, přespí v Libavském Údolí a ráno pojede do Chebu do školy. Tomáš Kábrt pojede z Prahy Holešovice v 19 hodin do Litoměřic.

Odvoz dětí do Habartova a Horního Slavkova ze Sokolova ještě domluvíme.