Šenvert, Kraslická 14
Lukáš Bujna bude hostem sobotní bohoslužby
V sobotu 4. června se koná pravidelná odpolední bohoslužba od 14 hodin v Tříkrálové kavárničce v Sokolově. Tříkrálová kavárnička (na fotce) se nachází na nábřeží Petra Bezruče 598 (kousek od evangelického kostela). Kázat bude husitský farář Lukáš Bujna.
Dopolední bohoslužba církve adventistů se koná v prostorách modlitebny na Šenvertu, Kraslická 494/14 v Sokolově. Začíná v 9.30 hodin. Před dopoledním kázáním bude společné studium Bible, tentokrát na téma z 1. knihy Mojžíšovy ve Starém zákoně Jákob – Izrael.
„Otázal se: ‚Jak se jmenuješ?‘ Odpověděl: ‚Jákob‘. Tu řekl: ‚Nebudou tě už jmenovat Jákob (to je Úskočný), nýbrž Izrael (to je Zápasí Bůh), neboť jsi jako kníže zápasil s Bohem i s lidmi a obstáls.‘“ (Gn 32,28.29)
Komentáře uzavřeny.
Nové komentáře