V sobotu 16. března se koná další ročník akce mladých s názvem Anděl. Pořadatelem jsou mladí lidé z křesťanského společenství adventistů v Praze na Smíchově. Letošní téma je: Face it! „Každé naše rozhodnutí a každý náš čin určují, kým se stáváme – a nemůžeme prostě zmáčknout delete a smazat to. Nezbývá než přijmout zodpovědnost za své činy a za své vztahy – neutíkat před následky našich rozhodnutí, ale postavit se jim čelem. Ale jak na to?,“ ptají se organizátoři na pozvánce na facebookových stránkách Anděla.

Hlavním řečníkem bude Václav Vondrášek z Plzně, zpívat a hrát budou mladí z Berouna, Kladna a Prahy, již tradičně je na odpoledne připraveno divadelní představení a večer koncert skupiny Džemband.

Anděl začíná v pražské modlitebně CASD, Peroutkova 57 (na Malvazinkách) v sobotu 16. března v 9.30 hodin, odpolední program ve 14.30 hodin. Předpokládaný konec programu je ve 21 hodin.

Zájemci ze Sokolova a okolí se mohou přidat k výpravě, kterou povede Tomáš Kábrt a Věra Krassová. Ze Sokolova se bude odjíždět v sobotu v 5.25 hodin. A jako každý rok je možné v Praze přespat a v neděli se zúčastnit prohlídky města. Kdo nebude chtít zůstat do neděle, odjede v sobotu s Věrou v 18.30 hodin z Prahy do Sokolova.

Zájemci, ještě máte možnost se přihlásit do středy 13. března na telefonním čísle 734519988, emailu tohadama@volny.cz. Akci finančně podpoří spolek Pohlazení. Je určena mladým od 15 let.  Všichni jste srdečně zváni! Fotky z minulého ročníku