5ad63adcefe89Slavný a neohrožený dobrodruh Indiana Jones je na stopě možná největšímu objevu lidské historie. Podle všech sesbíraných informací, několika probdělých nocí nad výzkumem, čtení svitků a prodírání se historickými pergameny je jasné, že tentokrát má správnou stopu. Cesta je ale zahalena tajemstvím a prastarými šiframi. Vydáš se spolu s Indianou Jonesem vstříc neprobádaným územím a nalezneš prastarou Archu? Co je v ní ukryto?

Zveme všechny holky a kluky na akci Klubu Pathfinder, tento rok pořádanou oblastí Jižní kříž.

Kdy to bude: 18. – 20. 5. 2018

Kde to bude: RS Spolana Varvažov

Registrace dobrodruhů bude začínat v kempu od 18 hodin.  Tito jsou přihlášení: 2x sourozenci Schultzeovy, Aninka Letmajerová, Štefany Ferková, Jakub Daňko, Kristýna Baarová, Lucinka Malíková, Jan Boudník, Tomáš Golkovský, Daniel Pilar, Danny Smíšek, Filip Smíšek, David Nguyen, 2x sourozenci Kollerovy, Maruška Bílá, Anička Bílá a Vanesa Berkiová. Celkem 18 účastníků a 3 dospělí – Hana Kábrtová, Zbyněk Hrubý a Tomáš Kábrt. Za všechny účastníky zaplatíme 6 300 korun.

Vybavení: vhodnou obuv a oblečení na ven, osobní a hygienické potřeby, láhev na pití, Bibli, kroj, baterku, kartičku zdrav. pojišťovny (nemusíte si brát: ešus, karimatku (spacák si pro jistotu vemte, kdyby vám v chatkách byla přes noc zima – budou tam deky s povlečením), mobily, útočnou vačici, těžké historické knihy, benzínové agregáty)

Kontaktní osoba: Michal Škulka, e-mail: michal.skulka@pathfinder.cz mobil: 602 322 697