Lota PahanJoy BenedictDěti z Bangladéše podporované několika členy sokolovského a karlovarského sboru církve adventistů dostaly dárky, které jim jejich dárci vybrali a do 15. února objednali u humanitární organizace ADRA. Luxmi Rema se radovala z deštníku, sady na geometrii, barevné propisky, hodinek a three-piece (kalhoty, šál, tunika). Lota Pahan si vybrala tričko, three-piece (kalhoty, šál, tunika) a sandály. Její tatínek rodině pořídil větrák a 9 ks vlnitého plechu na opravu domu. Joy Benedict Bom si koupil 10 propisek, 5 sešitů, 2 mýdla na praní, deodorant, olej na vlasy a mýdlo. ADRA dokonce pro dárce zprostředkovala osobní pozdrav na videu od Luxmi (níže), u Loty se ho nepodařilo během monitorovací cesty pracovníků ADRY zařídit a pozdrav Joye nejde z nějakých technických důvodů pustit.

Loty tátaLuxmi Rema

Dárky dětem je možné poslat dvakrát do roka, do 15. února a do 15. srpna. Nyní si dárci přejí pro děti balíček osobních potřeb, pro Luxmi k tomu balíček pro sirotka, pro Joye doučování a pro Loty rodinu věci podle vlastního uvážení za 1 000 korun (slepičky, plechy apod.).

dopis od Joyedopis od Lotypřeložený dopis do angličtiny od Lotydopis od Luxmipřeklad dopisu od Luxmi do angličtinydopis od rodiny Lotypřeložený dopis do angličtiny od rodiny Loty