Luxmi Rema s dárky2vysvědčení LuxmiLuxmi Remi je sirotek, má pouze staršího bratra Ronalda. Letos v květnu jí bylo 11 let. Navštěvuje internátní školu v Monosapaře a chtěla by se stát zdravotní sestřičkou. Ve volném čase si ráda hraje s panenkami. Má ráda zimní období a kočky. Největším zážitkem v uplynulém roce bylo pro ni přijetí do nové třídy. Je moc vděčná, že může studovat. Luxmi je výborná studentka. Na vysvědčení v roce 2015 měla samé jedničky, u nich je hodnocena písemenem A. Ve čtyřech předmětech (Moral Instruction, Bangla, English a Math) měla dokonce A+.

vyscědčení JoyeJoyDo stejné internátní školy jako Luxmi chodí i patnáctiletý Joy Benedict Bom. Na vysvědčení měl na konci roku 2015 jedničky, dvojky a trojky. Baví ho angličtina, zahradničení a fotbal. Chtěl by se stát učitelem. Joy je velmi přátelský chlapec, který je velmi oblíbený mezi svými kamarády. Má čtyři sourozence. Rodina žije v domku z bambusu ve vesnici Shairkopara. Jeho mottem je: „Člověk bez stanoveného cíle je jako strom, který se pohybuje pouze ve směru, kterým zrovna vane vítr.“ Z uplynulého roku nejvíce vzpomíná na to, jak si s tátou vyzkoušel práci na poli.  

 

Lotavysvědčení Loty

Lota Pahan bydlí s rodiči v malém hliněném domku na vesnici. V srpnu jí bylo dvanáct let. Pochází z početné osmičlenné rodiny. Studuje v internátní škole SAMS. I pro Lotu je jako pro Luxmi oblíbeným ročním obdobím zima. Má ráda kozy a papoušky, kteří umí mluvit. Baví ji místní hry „ludu“ a „bouch“ se svými kamarády. V budoucnu by se ráda stala zdravotní sestrou. Loni se jí nejvíc líbilo na vesnickém trhu. Z předmětů má nejradši angličtinu. Na vysvědčení v roce 2015 měla dvě dvojky (English a Matematics) a jinak samé jedničky.

dopis od Joyedopis od Lotydopis od Loty2dopis od Luxmi