letákČeská biblická společnost (ČBS) připravila na měsíc červen nabídku dětských knih se slevou:

Biblická podobenství pro děti 
Když Ježíš hovořil v podobenstvích, sbíhali se k němu lidé z širokého okolí. Ježíš jim vyprávěl prosté příběhy nejen o sedlácích, pasáčcích, rybářích a hospodyňkách, ale i podobenství o slabostech a omylech králů a kněží. V každém jeho příběhu však můžeme nalézt skryté poselství o tom, co to znamená být součástí Božího království. Příběhy hravě převyprávěné Bobem Hartmanem se dobře hodí jak k předčítání dětem, tak i k jejich prvnímu samostatnému čtení. Kniha pomůže dospělým i dětem sdílet moudrost i radost, které se v jednotlivých podobenstvích skrývají.
Běžná cena 298 Kč, nyní v akci pouze 209 Kč! 

BIBLE – příběhy na každý den
V této knize naleznete na každý den převyprávěný biblický příběh a krátkou modlitbu. Na okraji každé strany se nachází kromě textu a obrázku datum, číslo biblické kapitoly a jednoduchá modlitbička inspirovaná textem. Knihu ocení rodiče, kteří chtějí naučit své děti pravidelně pracovat s biblickým textem.
Běžná cena 548 Kč, nyní v akci pouze 384 Kč!

Moje malá Bible 
V knize najdete nejznámější biblické příběhy ve formě obrázků. Výhodou této dětské Bible je především leporelová úprava stran, díky níž si mohou děti samy listovat, aniž by stránky poškodily.
Běžná cena 186 Kč, nyní v akci pouze 130 Kč!

Moje dětské modlitbičky 
Obrázkové leporelo s dětskými modlitbami ve verších. Kniha je určena dětem, rodičům i prarodičům – zkrátka každému, kdo se chce s dětmi modlit. V knize naleznete modlitbičky pro každou denní dobu a různé situace. Kniha je od stejné autorky jako „Moje malá Bible“ a také ve stejném provedení a formátu.
Běžná cena 186 Kč, nyní v akci pouze 130 Kč!

Moje malá kufříková Bible 
Tato kniha má pevné „leporelové“ stránky, které děti nezničí tak snadno jako papír. Na hřbetu je plastové ouško, takže Bible vypadá jako malý kufřík. V knize naleznete třicet nejznámějších bohatě ilustrovaných biblických příběhů. Každý příběh je převyprávěn jednoduše, stručně a snadno uchopitelně pro nejmenší čtenáře. Děti zaujme praktické kufříkové ouško, díky kterému knihu již nepustí z ruky. Děti, držte se Bible!
Běžná cena 226 Kč, nyní v akci pouze 158 Kč!