vojvodikDanielDo sokolovského sboru přijede v sobotu 6. února 2016 popovídat o nově vznikající pečovatelské službě v ČR ředitel Domova důchodců v Ústí nad Orlicí Mgr. Bc. Jan Vojvodík (na fotce vpravo). Společně s ním přijede i vedoucí oddělení sociální služby Českého sdružení Církve adventistů Mgr. Daniel Hrdinka (vlevo).

Sokolovský sbor se chce k pečovatelské službě, kterou nyní nabízí komunitní centrum Petrklíč v České Třebové a která se má rozrůst i do dalších krajů, připojit v červnu tohoto roku. Sokolovský sbor se začal službou starým, nemocným a handicapovaným lidem zabývat od března roku 2015, kdy po úspěšném podání projektu na Českém sdružení církve spustil sociální projekt „Tabita aneb Plníme přání potřebným“. Projekt byl úspěšný i v roce 2016, sbor dostane na jeho činnost v tomto roce od Českého sdružení 110 tisíc korun a od města Sokolova 50 tisíc korun..

Představení pečovatelské služby Janem Vojvodíkem a oddělení sociální služby Danielem Hrdinkou se uskuteční v modlitebně sboru Sokolov na Kraslické 494 6.února od 13 hodin. Všichni zájemci jsou vítáni!